MENÜ NYIT
MENÜ ZÁR
Elérhetőségeink

Központ:

Lukács Zoltán - ügyvezető igazgató
Telefon: (06 30) 939 1067
E-mail: lukacsz@gardenkft.hu

Budainé Mató Edit - gazdasági igazgató
Telefon: (06 30) 216 0433
E-mail: matoe@gardenkft.hu

Mamrovits Erika - irodavezető,
integrált irányítási rendszer vezetője
Telefon: (06 30) 688 9523
E-mail: mamrovitse@gardenkft.hu

Kormos Ágota - pénzügyi ügyintéző
Telefon: (06 30) 399 2309
E-mail: kormosa@gardenkft.hu

Parképítés-Tájépítés ágazat:

Lukács László - ágazatvezető
Telefon: (06 30) 939 5920
E-mail: dino@gardenkft.hu

Pentz Ádám - építésvezető
Telefon: (06 30) 200 9612
E-mail: pentza@gardenkft.hu

Bugya Zoltán - építésvezető
Telefon: (06 30) 982 7198
E-mail: bugyaz@gardenkft.hu

Fodor Mátyás - építésvezető
Telefon: (06 30) 336 5166
E-mail: fodorm@gardenkft.hu

Faápolás ágazat:

Petrencs Krisztina - ágazatvezető
Telefon: (06 30) 934 1456
E-mail: petrencsk@gardenkft.hu

Szűcs Gábor - fenntartásvezető
Telefon: (06 30) 957 8380
E-mail: szucsg@gardenkft.hu

Markovics István - fenntartásvezető
Telefon: (06 30) 216 0431
E-mail: markovicsi@gardenkft.hu

Füvesítés - Parkfenntartás ágazat:

Lilik Judit - ágazatvezető
Telefon: (06 30) 330 3104
E-mail: lilikj@gardenkft.hu

Kapcsolodó cikkek:


Garden Kft.: 1214 Budapest,
II. Rákóczi F. út 324.

telefon:
06 1 277 9535
06 1 277 4822

fax:
06 1 425 3711
e-mail:
gardenkft@gardenkft.hu